Parfémy FM Group

Pokud jste zavítali na tuto stránku, tak pravděpodobně přemýšlíte, proč koupit parfémy FM Group namísto luxusních značek parfémů jako jsou Hugo Boss, Dolce &Gabbana, Giorgio Armani a jiné, anebo naopak namísto opravdu levných „parfémů“ za pár korun, kterých je k dostání více, než dost.

Proč jsou parfémy FM tak kvalitní a zároveň levné??

Kvalitní obsah parfémů inspirovaných osvědčenými vůněmi

Většina z parfémů FM Group se nechala inspirovat známými vůněmi, což není nic proti ničemu, protože vůně parfémů nelze patentovat – tedy se jedná o alternativní nabídku již osvědčených tónů vůní.Aprotože parfémy FM Group dosahují nejvyšší kvality (obsahují 16-20% vonných esencí – více v kapitole rozdělení parfémů podle parfemace), někdy je při přivonění od originálních značek, kterými se inspirují, vůbec nepoznáte. Díky svému bohatému složení tedy nejen krásně voní, ale i dlouho vydrží. Navíc kolekce parfémů FM je velice pestrá jak v dámském, tak v pánském provedení vždy v řadách klasických vůní, luxusních vůní a vůní s přídavky feromonů.

Levné parfémy

Krásně vonět můžete díky FM parfémům za mnohem méně peněz, protože firma FM Group neprodává parfémy v drahých prostorech pro kamenné parfumerie, nepotřebuje spoustu skladových prostor a ani se nesnaží budovat nákladný marketing a využívat reklamní sítě, jako je televizní vysílání reklamních šotů, bannerové kampaně na nejrůznějších online webech, nebo v časopisech. FM Group využívá nejlevnější, ale zároveň nejsilnější reklamu a to je doporučení svých spokojených zákazníků. U kvalitních produktů za rozumnou cenu není nic jiného potřeba – a jak je vidět, funguje to velice dobře, protože parfémy FM se prodávají v téměř celé Evropě a i v Česku jsou čím dále oblíbenější. Levné parfémy Fm Group - klasická kolekce a kolekce s feromonyDalší faktor, který se odráží na ceně, je to, že FM Group nabízí klasické kolekce dámských i pánských parfémů s decentními, ale vkusnými flakonky. Vždyť co je na parfému to nejdůležitější? To, jak voní a jak jeho vůně vydrží dlouho, anebo jak vypadá a jestli je výrazně originální „lahvička“, která pak stejně většinou stojí na poličce v koupelně.

Všechny tyto v masové distribuci výrazné úspory se odráží na ceně parfémů, parfémovaných vod i všech ostatních produktů společnosti FM Group a vy je můžete vyzkoušet za velice příjemné ceny.

Jaké varianty FM Group za tak příjemné  ceny nabízí?

FM Group nabízí velice pestrou klasickou kolekci levných parfémů jak v dámském, tak v pánském provedení a vybrané vůně, které si zákazníci nejvíce oblíbili, nabízí dokonce i ve variantách dámských a pánských parfémů s feromony.

Luxusní kolekce

Pro ty z vás, kdo si ovšem potrpí na originálním designu, nabízí FM Group i kolekci luxusních dámských i luxusních pánských parfémů pro každou příležitost, ve kterých mají všechny parfémy unikátní design flakónku a na oko potěší i nejnáročnější zákazníky. Parfémy z těchto kolekcí jsou také velice oblíbené a dokáží potěšit jako dárky pro členy rodiny, nebo blízké přátele.

Luxusní parfémy FM Group - pro muže i ženy

HOT kolekce

Jestli patříte mezi opravdu náročné zákazníky parfumerií co se týče kvality vonných složek parfémů, zkuste se zaměřit spíše než na vnější stránku parfémů, tedy design, na jeho složení. V takovém případě by vám mohly vyhovovat HOT parfémy z limitované edice FM Group, které vynikají skutečně vysokou parfemací. Dámské HOT parfémy mají poměr parfemace úžasných 30 % a pánské HOT parfémy rovněž nadprůměrně vysokou hodnotu 24 %. HOT parfémy FM Group - extra kvalitní parfémy

Jde to ještě levněji?

Dobrá otázka s velice jednoduchou odpovědí. Ano, samozřejmě to lze ještě levněji, v každém městě najdete několik obchodníků, kteří vám rádi prodají i mnohem levnější parfémy. Pravda je ovšem i to, že nikdo z těchto obchodníků vám již neřekne, že kvalita aroma jejich výrobků je jen o málo vyšší, nežli u osvěžovačů vzduchu (u nás doma po pravdě používáme tyto „skvěle a výhodně“ nakoupené parfémy právě pro tento účel.:) ) a za pár minut je na sobě vůbec neucítíte. Navíc některé z těchto nekvalitních voňavek mohou i způsobovat podráždění pokožky.

Tedy upřímně pozor na to, co kupujete. Ušetřit se na parfémech jistě dá, ale kvalita není nikdy úplně zadarmo.

Ceny jednotlivých typů parfémy FM Group.

Dámské parfémy klasická kolekce – objem: 30 ml, katalogová cena: 375,- Kč
Dámské parfémy luxusní kolekce – objem: 30 ml, katalogová ceny od: 550,- Kč
Dámské parfémy s feromony – objem: 50-100 ml, katalogová cena: od 415,- Kč

Pánské parfémy klasická kolekce – objem: 50 ml, katalogová cena: 375,- Kč
Pánské parfémy luxusní kolekce – objem: 50 ml, katalogová ceny od: 550,- Kč
Pánské parfémy s feromony – objem: 50-100  ml, katalogová cena: 415,- Kč

Kompletní nabídku včetně cen produktů FM Group naleznete na našem e-shopu.

Comments are closed.